• Declaratieregeling Kindpakket

  • In de gemeente Weesp is er een Declaratieregeling Kindpakket. Lees hier meer over deze regeling in combinatie met spelen in de speeltuin.

    Sinds eind 2017 vervangt deze declaratieregeling de declaratieregeling schoolgaande kinderen, regeling reiskosten schoolgaande kinderen en de declaratieregeling maatschappelijke participatie Weesp 2016 (voor kinderen). Alle vergoedingen voor ouders met kinderen in de leeftijd 4 tot 18 jaar staan nu in één regeling.

    Als onderdeel van deze regeling kan je ook aanspraak maken op vergoeding van de entreekosten van Speeltuin Don Bosco.

    Zowel een lidmaatschap op de speeltuin als een losse entree vallen onder deze regeling.

    Hoe gaat het in zijn werk als je gebruik wilt maken van de Declaratieregeling Kindpakket voor de speeltuin?

    1. Meld je aan via de website
    2. Je komt na aanmelding op de bedankpagina voor het aanmelden voor een lidmaatschap.
    3. Ga met een kopie van deze pagina naar de Gemeente Weesp om de kosten voor het lidmaatschap te declareren.
    4. Na ontvangst van het gedeclareerde bedrag kan je de betaling voor het lidmaatschap voldoen.
    5. Zodra het bedrag op onze rekening staat zal binnen een paar dagen het pasje voor jouw kind in de speeltuin klaar liggen.

    Wil je liever éénmalig komen spelen?

    Je zal in dit geval de kosten voor de entree bij gebruik van de speeltuin betalen. Vraag om een bonnetje van de betaling. Dit bonnetje kan je declareren bij de Gemeente Weesp als je gebruik maakt van de Declaratieregeling Kindpakket.

    Wie komen er in aanmerking voor de Declaratieregeling Kindpakket?

    • Je bent inwoner van de gemeente Weesp
    • Je inkomen is niet hoger dan 120% van de van toepassing zijnde bijstandsnorm
    • Je vermogen niet hoger is dan he vrij te laten vermogen zoals vastgesteld in artikel 34 lid 3 van de Participatiewet
    • Je behoort tot de doelgroep van personen met een ten laste komend kind dat onderwijs of beroepsopleiding volgt of voor wie de leer- of kwalificatieplicht bedoeld in artikel 4 van de Leerplichtwet, geldt. 
    • Personen die een bijstandsuitkering ontvangen en kinderen in de leeftijd 4 tot 18 jaar hebben, komen automatisch in aanmerking voor de regeling.

     Veel speelplezier gewenst!